Hayatta İnanmazsın

Cindy Crawford ve Asım, bir vapur kazası neticesinde ıssız bir adaya düşerler. Ne yapsınlar, can sıkıntısından sabah akşam sevişirler.

Ancak bir süre sonra Asım durumdan zevk almamaya başlar. Cindy, çıldırır. Asım’a, ne olduğunu, ne isterse yapabileceğini söyler. Her türlü fanteziyle ve her şeyiyle emrine amade olduğunu, nerede hata yaptıysa düzeltmeye çalışacağını anlatır.

Asım inatla Cindy’e “İstediğim şeyi yapabilmen mümkün değil” der. Cindy çaresizlik içinde ısrar eder ve her şeyi göze aldığını söyler. Asım, en sonunda Bir denemeye karar verir.

Önce Cindy’nin saçlarını kısacık keser. Sonra göğüslerini örtecek biçimde ceketini giydirir. Kestiği saçlardan bıyık yapar. Cindy, ne olduğunu anlamaya çalışırken Asım onu mümkün olduğu kadar erkeğe benzettikten sonra akşam olunca sahile gelmesini söyler…

Akşam olur ve Cindy erkek kılığında sahile gelir. Bakar ki Asım bir rakı sofrası hazırlamış ve masayı mezelerle doldurmuştur. Asım ve Cindy masaya otururlar ve Asım elini kanka modunda Cindy’nin omzuna koyar:

“Ulan Kazım, bir aydır kiminle sevişiyorum, söylesem hayatta inanmazsın!

Sence Nasıl

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.